Dublis

30138684785_06dfb8fc65_k

„Dublis” ir Jauno Vanagu populārākās rudens sacensības, kas notiek katru gadu, pirmajās septembra dienās. Šīs sacensības ietver dažu kilometru garu šķēršļu trasi, ko veido vairāki dubļaini kontrolpunkti, kuros izmantojot piecu cilvēku komandas spēku, ir jāpārvar dažādi netīri, slapji un uzmanību prasoši uzdevumi. Komandas tiek pārbaudītas ne tikai fiziski, noder arī prāta veiklība un atjautība. Sacensībās katrai komandai ir iespēja izcelties arī ar radošumu, pirms sacensībām sagatavojot sev un komandai pēc iespējas spilgtāku un interesantāku ietērpu, kurā startēt trasē.

Sacensību dalībniekiem ir savdabīga iespēja atrauties no ikdienas un izmērcēties dubļu vannā. Pēc trases visapkārt dzirdami smiekli un čalas, kurās katrs dalās ar savu piedzīvojumu, kurā, ļoti iespējams, dažādas trakas lietas darītas pirmo reizi mūžā (lietiskie pierādījumi tiek fiksēti fotogrāfijās :).

Pasākumā valda festivāla gaisotne trīs dienu garumā. Pirms un pēc trases noskriešanas, komandām ir iespēja piedalīties dažādās papildus aktivitātēs – sporta spēļu turnīros, atvērtajās darbnīcās, jaunu piedzīvojumu un prasmju apguvē. Gan dalībnieki, gan līdzjutēji pasākumā aicināti izbaudīt lauku stila maltīti un uzcept desas ugunskurā, pavadīt nakti miljons zvaigžņu viesnīcā, noslēdzot vasaras un telšu sezonu, kā arī, iztrakoties varenā ballītē ar dažādām pašmāju grupām.

2017. ir īpašs gads, jo Dublis svin 20 gadu jubileju. Šajā gadā ieplānota gan grandioza šķēršļu trase, gan arī tik pat iespaidīgas ārpus trases jautrības.

Lai pieteiktos sacensībām “Dublis 2017” spied šeit