Mamutu medības

mamutu-medibasGada gaidītākās ziemas piedzīvojumu orientēšanās sacensības, kurās piedalās komandas 5 cilvēku sastāvā ar mērķi apmeklēt kontrolpunktus un
veiksmīgi izpildīt visus uzdevumus. Bet, pats galvenais, būt draudzīgiem, jo, kā jau visās Jauno Vanagu sacensībās, galvenā balva ir draudzīgākās komandas ceļojošais kauss!

Trasē tradicionāli ir atrodami lielie kontrolpunkti, kuros katrā ir atrodami 2 atsevišķi uzdevumi. Ceļā uz lielajiem kontrolpunktiem, ir atrodami arī mazie kontrolpunkti, kas katrs piesaistīts vienam lielajam. Uzzinot noderīgo informāciju no mazajiem kontrolpunktiem, kāds uzdevums var kļūt krietni vieglāk izpildāms.

Uzdevumi ir saistīti ar visām četrām dabas stihijām – gaisu, zemi, uguni un ūdeni, tāpēc dalībniekiem jābūt gataviem pārbaudīt gan savas fiziskās, gan prāta spējas – vai tas ir āliņģis, kurā jālien, vai karsta baļļa, kurā jāatrod risinājums; tranšeja, bunkurs vai kas cits, kur būs jālien, jāmeklē vai jārok; vai tās būs virves, kur jābalansē 10 metru augstumā uzticoties vien savam biedram… Tev jābūt gatavam uz visu, lai nomedītu mamutu!

Lai pieteiktos sacensībām “Mamutu Medības 2018” spied šeit